Abrams natočí deváté Star Wars, Ford by už Sola nehrál, ani kdyby mohl

19. 9. 2017 4 631×1 světlý/tmavý vzhled

Místo režiséra devátých Star Wars získal duchovní otec sedmé epizody 77 % J. J. Abrams  !

Napíše také scénář, a to ve spolupráci s Chrisem Terriem  . Ten pracoval třeba na loňském snímku Batman vs Superman 63 % a nověji i na navazující letošní Lize spravedlnosti  . Abrams bude také spolu s prezidentkou Lucasfilmu Kathleen Kennedy   film produkovat.

Kvůli těmto změnám se však posune plánovaná premiéra z května 2019 na prosinec téhož roku. Květnový nástup do kin byl přitom až do sedmé epizody se značkou neoddělitelně spojený. Uprázdněné místo zaujme remake klasické animované pohádky Aladin 82 %, který se v kinech střetne s Minecraftem   konkurenčního studia Warner Bros.

Herec Harrison Ford  , jehož postava zemřela v sedmé epizodě, byl pak nedávno dotázán v rozhovoru, zda by se znovu vrátil do Star Wars, kdyby měl příležitost. Jeho odpověď byla docela nepřekvapivě záporná. Herec totiž původně chtěl, aby Han Solo hrdinsky padl už v šesté epizodě.

Ford se ale krom toho podělil i o svůj názor na připravovaný spinoff, v němž si jeho postavu zahraje Alden Ehrenreich  . Zatímco pro svého nástupce měl jenom slova chvály, na snímek samotný se prý zas až tak netěší, i když se jako fanda série samozřejmě podívá. Forda samotného pak na plátně uvidíme už brzy v jiné sci-fi, Blade Runner 2049  .

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor