Captain America nejspíš přežije Infinity War. Dokáže to i Iron Man?

21. 9. 2017 9 702×4 světlý/tmavý vzhled

Psali jste nám o fotce Chrise Evanse   a Brie Larson   na letišti v Atlantě. Podle dostupných informací tam oba herci dorazili natáčet čtvrté Avengers  , což naznačuje, že Captain přežije nadcházející Infinity War  .

Otázkou tedy zůstává, kdo naopak zemře? V nebezpečí jsou mnozí (Kevin Feige   nedávno potvrdil, že někdo určitě zemře), ale všichni dobře víme, že nejspíš dojde i na některou skutečně důležitou postavu. No a protože Captain je po nové fotce z obliga, může to být jedině Iron Man. Nebo ne?

Občas se sice proslýchá něco o čtvrté sólovce Tonyho Starka, nic ale zatím nebylo potvrzeno. Marvelu navíc nic nebrání využít protřelou strategii tvůrců Hry o trůny 92 %, kteří původně oznámili návrat Natalie Dormer   do sedmé série a pak její postavu Margaery Tyrell odpravili ve finále té šesté.

Robert Downey Jr.   se už také v minulosti vyjádřil, že chce z MCU odejít předtím, než už to bude trapné. Prvním Iron Manem 81 % to bezmála před deseti lety začalo, takže se zdá jen příhodné, aby smrt této postavy uzavřela jednu velkou kapitolu v dějinách superhrdinského žánru.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor