Dvojklikem na celou obrazovku
Líbí? Dej echo ostatním:

Je čas, aby Jediové skončili. Teaser na osmé Star Wars věstí temné časy v předaleké galaxii

14. 4. 2017 1 268×1 světlý/tmavý vzhled

Předloňské zničení základny Hvězdovrah ve filmu Síla se probouzí 77 % nedokázalo První řád na dlouho zastavit. Odboj se již letos v zimě ocitne v nerovné válce s početnějším a lépe vyzbrojeným nepřítelem, ve které by se mu opravdu hodila pomoc legendárního Luka Skywalkera. Ten si však zjevně myslí, že by měl  jeho řád Jediů zaniknout.

Na světlé straně Síly dobrodružné osmé epizody   legendární série Star Wars uvidíme staré známé tváře nedávno zesnulé Carrie Fisher   (Leia) a jejího filmového bratra Marka Hamilla   (Luke), z minula se zase vrací Daisy Ridley   (Rey), John Boyega   (Finn) a Oscar Isaac   (Poe Dameron).

Na straně Temné nás potom čekají Andy Serkis  , který propůjčil už podruhé hlas a pohyby Nejvyššímu vůdci Snokovi, Adam Driver   jako zrádce Kylo Ren, Gwendoline Christie   coby kapitánka Phasma a v neposlední řadě Domhnall Gleeson   alias generál Hux. Na obou stranách barikády se ale objeví i nová jména.

Snímek Star Wars: Poslední z Jediů napsal i režíroval Rian Johnson   a o hudbu se postaral legendární skladatel John Williams  . České premiéry se dočkáme 14. prosince.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor