Co nového dorazí do kin v nadcházejícím týdnu? Konečně se dočkáme Blade Runnera!

30. 9. 2017 2 922×38 světlý/tmavý vzhled

Ano, čtete správně. Čtvrtek 5. 10. konečně vypustí do českých kin replikanty a jejich lovce v temné sci-fi Blade Runner 2049  . Čeká nás ale také premiéra animáku Esa z pralesa   či přežívacího thrilleru Hora mezi námi  . Z tak různorodé trojice filmů si jistě vybere leckterý fanoušek!

O Blade Runnerovi jsme už napsali podrobný článek, takže vás odkážeme na něj. Novinku režíroval zkušený Denis Villeneuve  , v hlavních rolích se pak objeví Harrison Ford   (který se vrací z kultovní jedničky), Ryan Gosling   a Jared Leto  .

Nový Blade Runner bude pecka. Pokud tedy věříte nadšeným reakcím jeho prvních diváků

Esa z pralesa k nám přicházejí z Francie. Vyprávějí o tučňákovi jménem Maurice, který se touží stát mistrem bojového umění kung-fu. Založí proto se svými přáteli partu Es z pralesa, o kterých příběh pojednává. Snímek se naneštěstí zatím v zahraničí netěší nijak pozitivním recenzím.

Hora mezi námi sází na známé tváře Kate Winslet   a Idrise Elby   (ten se nedávno objevil třeba v nové Temné věži 58 %). Jejich postavy budou muset po letecké tragédii společně přežít v mrazivých horách a dostat se zpátky do civilizace.

Zaujal vás některý z filmů? Chystáte se do kina?

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: