Už víme, o čem bude druhý Pacific Rim. Oficiální trailer dorazí tento víkend

4. 10. 2017 11 077×343 světlý/tmavý vzhled

Sérii o obřích robotech, kteří musejí chránit lidstvo před mimozemskými potvorami z hlubin, nastartoval v roce 2013 režisér Guillermo Del Toro   Útokem na Zemi 63 %. Nyní se do kin chystá pokračování s podtitulem Povstání   a my jsme se konečně dozvěděli, o čem vlastně bude.

Ústředním hrdinou novinky bude mladý Jake Pentecost, kterého ztvární hvězda sedmých Star Wars 77 %, John Boyega  . Ten měl původně kráčet ve stopách svého otce, fandům jedničky známého maršála Stackera Pentecosta (Idris Elba  ), ale sešel ze správné cesty a skončil v podsvětí mezi kriminálníky.

Teď se ale blíží nová hrozba, před kterou se lidská města třesou. Jakova adoptovaná sestra Mako Mori (Rinko Kikuči  ) proto bratra vyhledá a nabídne mu šanci na nový život – a ten přijímá. Dostane se do týmu s pilotem Lambertem (Scott Eastwood  ) a s hackerkou Amarou (Cailee Spaeny) a jeho cesta za záchranou lidského druhu může začít.

Chyby ve filmu. Kšiltovku si mezi skotské horaly neberte, gumové meče v bitvě taky nepomůžou

Snímek bude velkofilmovým debutem režiséra Stevena S. DeKnighta  , který dosud pracoval výhradně na seriálech. Na scénáři se ale podílel i tvůrce jedničky, již zmíněný Guillermo del Toro. Oficiálního traileru bychom se pak měli dočkat už o víkendu.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor