Liga spravedlnosti: Plakáty odhaleny, vydání dalšího traileru se dočkáme už v neděli

5. 10. 2017 1 831×69 světlý/tmavý vzhled

Včera jsme vás informovali o tom, že během víkendu dorazí první ukázka druhého Pacific Rimu  . Teď už ale víme, že nebude sama. V neděli bychom se měli dočkat i nového traileru na blížící se komiksovou Ligu spravedlnosti  . Aby nám ukrátili čekání, vypustili tvůrci zatím do světa nové plakáty.

Dostalo se na všechny členy elitního týmu s výjimkou toho snad nejslavnějšího, Supermana. To samozřejmě jenom dál přiživuje fanouškovské spekulace ohledně toho, jakou roli vlastně bude Muž z oceli v nadcházejícím filmu hrát.

Trailer na Ligu spravedlnosti. Steppenwolf hrozí zničením Země a Alfred vzpomíná na Tučňáka

Když už jsme u Ligy spravedlnosti, musíme zmínit ještě jednu zajímavost z nedávné doby. Ben Affleck  , představitel Batmana, totiž pro časopis Empire uvedl, že chápe část kritiky, která se snesla na loňský Úsvit spravedlnosti, kde se Temný rytíř střetl se Supermanem. Zdá se, že má z nadcházejícího pokračování příběhu daleko lepší pocit.

Ligu spravedlnosti režíroval Zack Snyder  , jehož v závěru doplnil ještě avengerovský Joss Whedon  . V českých kinech se snímku dočkáme už 16. listopadu.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor