Na jaké novinky se v kinech můžeme těšit příští týden? Vraždit bude děsivý Sněhulák!

7. 10. 2017 1 729×66 světlý/tmavý vzhled

Nadcházející čtvrtek 12. 10. dorazí do kin třeba temný thriller Sněhulák   o vyšinutém vrahovi, francouzská komedie Alibi na klíč 74 % a také celovečerní verze animovaného fenoménu My Little Pony Film  . Stěží asi hledat tři rozmanitější snímky.

Hlavní hvězdou Sněhuláka je rozhodně populární herec Michael Fassbender  , který se ukáže v ústřední roli detektiva, rozkrývajícího nepříčetné vraždy. Tajemný Sněhulák je ale vždy o několik kroků napřed – udělá jednou chybu, nebo budou muset všichni žít ve strachu, dokud ho zabíjení konečně nepřestane bavit?

I poníci sehnali zajímavé hvězdné obsazení, dabovat je budou třeba Zoe Saldana  , Liev Schreiber   nebo Emily Blunt  .

Blade Runner 2049: Éra hladomoru i replikantů. Projděte si historii slavného sci-fi světa!

Alibi na klíč zase vypráví o kanceláři, která vám na požádání připraví ty nejpropracovanější výmluvy pro partnery, příbuzné, přátele a třeba i šéfa. Potřebujete se z něčeho vyvléknout? Jenom dejte vědět. Pokud ale v takové kanceláři pracujete a vaše nová láska nesnáší lhaní, co budete dělat?

Závěrem ještě upozorníme, že se stále promítá celá řada filmů z uplynulých týdnů, z nichž stojí za zmínku zejména Blade Runner 2049 87 %, o kterém jsme v poslední době několikrát psali.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor