Novinky v kinech: Světem otřese kataklyzma v Geostorm, uvidíme i horror s Jennifer Lawrence

14. 10. 2017 1 611×41 světlý/tmavý vzhled

Čtvrtek 19. 10. si musejí zapsat do kalendáře všichni příznivci katastrofických filmů, protože na naši planetu v kinech zaútočí satelitní systém ovládající počasí. Doráží také kontroverzní horror Darrena Aronofskeho   matka! 69 % (ano, skutečně s malým m), který bude v Česku zjevně provázet podobná neshoda diváků, jako v USA, kde vyšel už před měsícem.

V Geostorm   se můžete těšit na herce Geralda Butlera  , Leonida z legendární krvavé komiksovky o statečných Sparťanech. Po jeho boku se pak objeví populární Katheryn Winnick  , Lagertha ze seriálu Vikingové 87 %.

I matka! naverbovala známé tváře. Kromě v titulku zmíněné Jennifer Lawrence   se můžete těšit na Javiera Bardema   (Salazar z pátých Pirátů z Karibiku 72 %), Michelle Pfeiffer   (zlovolná čarodějka z Hvězdného prachu 84 %) a taky Domhnall Gleeson  , kterého jsme naposledy viděli jako vládního zaměstnance v Barrym Sealovi 78 %.

Od Pomsty poražených ke Šmakově dračí poušti. Prokletí nepovedených filmových dvojek

Do kin doráží také tuzemská komedie Bajkeři   o třech klucích uvězněných v sociálních sítích, kteří se díky cyklovýletu podívají do reálného světa. Z filmů, které jsme představili minulý týden, mezi diváky alespoň na ČSFD nejvíc uspěla francouzská komedie Alibi na klíč 75 %, která bude nejspíš pro Bajkery představovat největší konkurenci.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor