Dvojklikem na celou obrazovku
Líbí? Dej echo ostatním:

Blíží se horroroví Noví mutanti. Co budou znamenat pro svět superhrdinské série X-Men?

19. 10. 2017 3 389×39 světlý/tmavý vzhled

Před pár dny dorazil první trailer na Nové mutanty  , připravovaný snímek studia 20th Century Fox o pěti mladých lidech se speciálními schopnostmi, kteří jsou proti své vůli drženi na tajném místě. Na rozdíl od mainstreamových komiksovek se zřetelně snaží o horrorový tón. Jak půjdou dohromady se zbytkem světa X-Men?

Režisér Josh Boone   nedávno oznámil, že se bude snímek odehrávat v současnosti. To dost možná znamená, že by v některém z příštích filmů mohli noví mutanti potkat i Deadpoola či někoho z ústředního týmu X-Men – přestože kontinuita je v případě snímků Foxu občas dost nejasná (nevíme třeba stoprocentně, zda letošní Logan navazuje na hlavní sérii, nebo zda se odehrává ve vlastním paralelním vesmíru).

Nejslavnější filmová univerza. Odehrávají se všechny filmy Pixaru ve stejném vesmíru?

Některém z příštích filmů? Ano, Noví mutanti otevřou nejspíš celou novou horrorovou trilogii. Boone navíc potvrdil, že se nějakého hlubšího propojení s dalšími filmy univerza dočkáme. Jak se Foxu podaří sjednotit všechny své naprosto odlišné filmy pod jedním praporem, nám dosud není úplně jasné, ale rádi si na to počkáme. Připomínáme, že se blíží i další snímek ze světa X-Men, X-Force  , kterému by mohli Noví mutanti umést cestičku.

Leccos nejspíš zjistíme už 12. dubna příštího roku, kdy novinka zamíří do českých kin.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: