Rey prý odpadne k Temné straně Síly. Fanoušci si zase moc prohlížejí plakáty

16. 11. 3 922×1341 světlý/tmavý vzhled

Propagační materiály k novým Star Wars   budí mezi fanoušky rozruch už delší dobu. Nedávno jsme informovali o tom, jak kdosi objevil v obrysu zobrazených postav přilbu Dartha Vadera, mluvilo se také o tom, zda Luke neodpadl na Temnou stranu síly, protože se ukázal po boku záporných charakterů. Teď se podobných spekulací dočkala i Rey.

Jeden z IMAX plakátů ji totiž ukazuje v popředí přesně mezi hrdiny a padouchy, takže na první pohled není jasné, kam patří. Má také přes ramena přehozenou rudou pláštěnku – a různé odstíny červené jsou přece v předaleké galaxii spojovány s Temnou stranou, nebo ne?

Obsahuje čínský plakát k novým Star Wars spoiler? Víme také něco nového o malém porgovi

My se domníváme, že už fanoušci zašli příliš daleko a jenom zoufale vymýšlejí, co by ještě v propagačních materiálech objevili. Červená totiž bude zjevně tematickou barvou celého filmu, objevuje se nejen třeba v samotném logu, ale oblékla ji třeba i generálka Odboje Leia, kterou z odpadnutí ke zlu snad nikdo soudný nepodezírá.

Nadšení fanoušci se asi budou muset smířit s tím, že se toho holt už do premiéry moc nedozví a počkat si na úvodní žluté titulky jako všichni ostatní. Co si myslíte vy?

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (13 komentářů)