Soutěž: Chcete zažít Ligu spravedlnosti ve formátu 4DX? Odpovězte na otázku a vyhrajte vstupenky!

17. 11. 2017 1 713×13480 světlý/tmavý vzhled

Chcete si válku Ligy spravedlnosti 70 % se Steppenwolfem vychutnat na maximum? Každý úder jeho planoucí sekery s vámi otřese ve speciálním sále 4DX multiplexu Cinema City, kam dnes můžete vyhrát vstupenky! Stačí jenom do komentářů správně odpovědět na jednoduchou otázku!

Ona otázka zní takto: Jak se jmenují noviny, v nichž pracuje Clark Kent (Superman) a Lois Lane?

Fanoušci komiksů jistě jméno vyloví z paměti, těm ostatním zase napovíme, že mohou odpověď najít v našem článku o nenápadných zajímavostech z filmového vesmíru DCEU.

Přečíst si ho můžete zde: Kdo umí skvěle s bramborovým dělem? Detaily z filmového světa DC, které vám ušly

Odpovědi pište do komentářů na konci tohoto článku nebo do komentářů na Facebooku, v obou případech se dole zobrazí.

Vstupenek máme deset kusů a rozdávat je budeme po dvou, takže s sebou můžete vzít svého milého, svoji milou nebo třeba někoho z kamarádů! A pokud vám superhrdinská akce z nějakého důvodu nesedne, můžete lístky použít na libovolný jiný snímek v síti multiplexů Cinema City!

Liga spravedlnosti: Neznáte některé hrdiny, protože nečtete komiksy? Nebojte, pomůžeme

A o co vlastně v nové Lize spravedlnosti jde? Připomeneme!

Supermanův nesobecký čin inspiroval Bruce Wayna (Ben Affleck  ), který se s obnovenou vírou v lidstvo a Wonder Woman (Gal Gadot  ) po boku chystá čelit novému děsivému nepříteli. Oba hrdinové společně pracují na tom, aby rychle našli a dali dohromady tým nadlidí, neboť sami svět zachránit nedokážou.

Ani Batman, Wonder Woman, Aquaman (Jason Momoa  ), Cyborg (Ray Fisher  ) a Flash (Ezra Miller  ) ale možná nedokáží zachránit naši planetu před útokem katastrofických rozměrů.

Kritici z Ligy spravedlnosti zas až tak nadšení nebyli. My film ale za zklamání po včerejším zhlédnutí nepovažujeme.

Tento příběh si můžete vychutnat ve speciálním sále 4DX, v IMAXu a dále v multiplexech Cinema City po ČR, více informací o jednotlivých projekcích naleznete na www.cinemacity.cz.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (134 komentářů)