Fantastická zvířata se za rok vrátí. V uplynulých dnech tvůrci prozradili první detaily

20. 11. 2 561×2134 světlý/tmavý vzhled

Poslední dny přinesly mnoho nových informací o nadcházejícím pokračování loňských Fantastických zvířat 73 %. Dozvěděli jsme se, že dvojka přijde do kin s podtitulem The Crimes of Grindelwald   (Grindelwaldovy zločiny) a dočkali jsme se několika obrázků, které ukazují mimo jiné logo a také nejdůležitější postavy. Vůbec poprvé se jako Brumbál ukázal populární herec Jude Law  .

Producent David Heyman prozradil, proč zrovna Law roli získal. Disponuje prý mnoha vlastnostmi, které má Brumbál ve filmech potterovské série. Kombinuje údajně přirozenou autoritu a auru záhadnosti s jiskrou v oku. To vše pak doplňuje mladistvou energií.
V roli titulního Grindelwalda se pak vrátí Johnny Depp  , kvůli kterému někteří fanoušci údajně chtějí nový film bojkotovat.

Harry Potter: 10 slavných čarodějů, kteří vládnou největší mocí

Režisér David Yates   už dříve vysvětlil, že herce pro roli vybral kvůli jeho představivosti, ambicím, zkušenosti a talentu a za jeho rozhodnutím stojí i autorka předlohy a scénáristka J. K. Rowling  . Mezi mnohými diváky má nicméně Depp dodnes špatnou pověst – jeho bývalá partnerka Amber Heard   ho v roce 2016 obvinila ze zneužívání. Po rozchodu pár sice vydal smířlivé společné prohlášení, důsledky aféry nicméně přetrvávají.

Z předchozího filmu se vrátí skoro všechny ústřední postavy od Mloka přes Tinu až třeba po populárního Jacoba Kowalskiho. Mnohé možná překvapí návrat Ezry Millera   do role Credence, hostitele parazitického Obscura.

Čekají nás ale i nové tváře: Brontis Jodorowsky   hraje legendárního Nicolase Flamela, tvůrce Kamene mudrců z vůbec první potterovky 78 % a Brumbálova přítele a kolegu. Callum Turner   se zase objeví v roli Mlokova staršího bratra Thesea Scamandera, zkušeného bystrozora, který loví uprchlého Grindelwalda. Jeho snoubenku Letu Lestrange si pak zahraje Zoë Kravitz  . Leta má mimochodem důležitý vztah i s mladším Mlokem, protože je jeho bývalou přítelkyní.

Mnoholičný lektvar: 10 herců, kteří mohli ztvárnit vaše oblíbené postavy ze světa Harrryho Pottera

David Yates naznačil, že se v novém filmu příběh vrátí zpět do Británie a proslýchá se i cosi o výletu štábu do Paříže.

Do budoucna se údajně plánuje sérii uzavřít na pěti dílech, dvojka by se pak v kinech měla ukázat skoro přesně za rok, 16. listopadu 2018. Hudbu složí osvědčený James Newton Howard  .

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Zobrazit diskuzi  (2 komentáře)  
⟰ Dej možnost kamarádům reagovat na tvůj komentář