Co nového dorazí příští týden do kina? Pohádka i příběh o splněných přáních

2. 12. 766×4 světlý/tmavý vzhled

Většina filmových fanoušků napjatě čeká, až na plátna vtrhne Poslední z Jediů  , i během posledního týdne čekání se ale do kin dostane několik dalších zajímavých snímků. Třeba italské drama s prvky fantastiky, československá pohádka Přání k mání   nebo komedie Matky na tahu o Vánocích 66 %.

Film Místo splněných přání   představí restauraci The Place (Místo), kde den co den vysedává zvláštní muž, aby vyslyšel a následně naplnil tužby návštěvníků. Snímek vznikl v Itálii a natočil ho tamní režisér Paolo Genovese  , kterého si možná čeští diváci budou pamatovat jako autora komedie Naprostí cizinci 83 %.

Pohádka Přání k mání zase nabídne tři velmi odlišné příběhy o lásce, v nichž se dočkáme i nějaké té předvánoční dávky čar a kouzel. Natočil ji Vít Karas  , který režíroval v roce 2011 Micimutr 46 %.

Zábavní zlotřilci: 10 padouchů, kteří nás ve filmu dovedou pobavit

Ukáže se také pokračování loňské komedie Matky na tahu 62 %, které tentokrát přidá další generaci, totiž matky titulních matek. Jak také název a datum premiéry napovídá, příběh se bude odehrávat během vánočních svátků. Do svých rolí se vrátí Mila Kunis  , Kristen Bell   i Kathryn Hahn  .

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor