Podle zprávy z Ruska bude druhý Ant-Man první romantickou komedií od Marvelu

4. 12. 2 326×580 světlý/tmavý vzhled

Filmy z vesmíru MCU už vystřídaly mnoho různých žánrů. Hned v prvních Avengers 83 % objevili mnozí diváci i kritici prvky situační komedie v části, kdy se spolu členové supehrdinského týmu seznamují. Návrat prvního Avengera 78 % zase třeba zaujal motivy špionážního thrilleru. Teď to vypadá, že Ant-Man and the Wasp   příští rok vyzkouší příchuť romantické komedie.

Zprávu přinesl ruský web Kinorynok s tím, že to sdělila Elena Brodská a promítalo se prý i krátké video, které představilo zápletku a postavy. Americký web CBR.com navíc doplňuje, že něco podobného už kdysi v roce 2015 naznačil režisér Peyton Reed  , když uvedl, že jeho film prozkoumá žánr v MCU dosud neviděný.

7 nejdrsnějších Iron Manových obleků. Víte, že jeden umí i čarovat?

K filmu se také vyjádřila herečka Evangeline Lily  , která si příští rok zopakuje svou roli Hope Van Dyne. Hrdinové se prý znovu podívají do kvantového světa, protože už nyní díky Scottu Langovi vědí, že se odtamtud mohou bezpečně vrátit. Připomeneme, že v kvantovém světě zmizela kdysi původní Wasp a manželka Hanka Pyma, Janet Van Dyne. Že by se nám rýsovala zápletka?

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (5 komentářů)