Entertainment Weekly ukázal na obálce Dark Phoenix. X-Meni prý budou konečně za hrdiny

7. 12. 2 647×462 světlý/tmavý vzhled

Časopis Entertainment Weekly nabídl vůbec první pohled na Sophii Turner   v roli Jean Grey, v níž se během loňského souboje s Apocalypsem 70 % probudil Dark Phoenix. Taky jsme se dozvěděli pár detailů o samotném filmu a musíme přiznat, že se začínáme docela těšit.

X-Meni totiž budou na začátku příběhu netradičně za hrdiny – Profesor X se dokonce objeví jako osobnost roku na obálce časopisu Time. S úspěchem se ale záhy dostaví i pýcha a na výpravě do kosmických dálav zasáhne X-Jet sluneční erupce a probudí v Jean mocichtivého Phoenixe.

Víme také, že se příběh bude odehrávat v roce 1992, tedy zhruba deset let po událostech předchozího dílu. Má se jednat o zlomový bod v sérii, který zahraje na vážnější notu, než ty předchozí. Představitel Charlese Xaviera James McAvoy   prozradil, že se máme připravit na pořádnou dávku utrpení a oběti. Považuje také novinku za dosud nejemocionálnější příspěvek do série.

X-Men: Co jste vždycky chtěli vědět o slavné sérii, ale báli jste se zeptat

Scénář napsal Simon Kinberg  , který naneštěstí stojí i za propadákem X-Men: Poslední vzdor 72 % (který zpracovává stejnou látku). Prý ale tehdy jeho plány minule překazilo studio a tentokrát se již vizi podaří naplnit lépe. Rádi bychom mu to věřili, Kinberg koneckonců psal i vynikající Budoucí minulost 82 %. Určitě mu proto dáme šanci!

X-Men: Dark Phoenix dorazí příští rok v listopadu.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (4 komentáře)