Co nového čekat příští týden v kinech? Jumanji s Dwaynem Johnsonem vás uvítá v džungli

16. 12. 2017 1 690×15 světlý/tmavý vzhled

Předvánoční čas se vám chystá zpestřit hned několik zbrusu nových filmů. Jumanji   přenese čtveřici mládežníků do videoherní džungle, kde budou muset bojovat o přežití, animák Ferdinand   povypráví o dobromyslném obřím býkovi a tři sestry vyrazí do Špindlerova mlýna v české komedii nazvané jednoduše Špindl  .

Ze všeho nejdřív se na zoubek mrkneme Jumanji, v němž jednu z ústředních rolí ztvárnil populární Dwayne Johnson  . Příběh filmu sleduje čtyři teenagery, kteří uvíznou ve světě staré konzolové hry v tělech svých postav – populární dívka se například promění v oplácaného archeologa a sportovec se stane mozkem týmu.

Pokud se chtějí dostat zpět do skutečného světa, musí hrdinové splnit obtížný úkol, na který navíc mají jen omezený počet životů.

Nejhorší CGI: Naklonované ksichty, plastový spár nebo divný kocour

Býk Ferdinand se ve svém filmu zase jen tak nemotorně protlouká životem, než schytá žihadlo a splaší se. Všimnou si toho hledači býků pro koridu a odvezou si ho, aby se účastnil slavných zápasů. Ferdinand na tom ale nemá sebemenší zájem a raději by se vrátil domů za svou kamarádkou, malou holčičkou Ninou.

Špindl zase povypráví o trojici sester, které vyrážejí do hor za odpočinkem a možná i trochou milostného dobrodružství. Netuší však, že je čeká opravdu bláznivý týden...

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)