Dvojklikem na celou obrazovku
Líbí? Dej echo ostatním:

Sám doma v Praze? Kevin se zase ztratil a zachraňují ho Trump s Jágrem

Datum vydání 17. 12. 2017Shlédnutí 49 448×Názory k tématu52Sdílení článku828Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Vánoční čas už klepe na dveře a my všichni víme, co to znamená – do televize se vrátí populární film Sám doma 86 %. Asi i proto se rozhodl Michal Orsava na svém YouTube kanále vydat video, v němž se malý Kevin protentokrát ztratí v Praze! Jeho starý kamarád Donald Trump se naštěstí v mezičase stal prezidentem a rozhodne se kluka zachránit.

To ale nehodlá dopustit Vladimír Putin, který po Kevinově stopě poslal dva elitní ruské agenty. Chlapec se naštěstí může v mezičase spolehnout i na pomoc legendárního hokejisty Jaromíra Jágra či bývalé manželky amerického prezidenta, Ivany Trumpové. To vše samozřejmě v kulisách našeho hlavního města!

Autor si dal s vtipným videem velkou práci a schoval do něj spoustu drobných detailů, které objevíte až po několika zhlédnutích. Všimli jste si třeba Johna Travolty, krtečka, Karlštejna v pražském panoramatu, brněnského metra nebo obřího nápisu Barrandov?

Dalších 10 úžasných filmových detailů. Některých jste si zaručeně nikdy nevšimli!

Nešlo navíc jenom o náročnou postprodukci – Michal Orsava kvůli svému videu skutečně natáčel v ulicích. Zveřejnil navíc i anglickou verzi. Jak celá jeho práce probíhala, se můžete podívat zde:

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *