Na co nového první týden v roce do kina? Na horror, životopisné drama a pohádku od Trošky

30. 12. 2017 1 619×12 světlý/tmavý vzhled

Rádi byste si hned v prvním týdnu roku 2018 užili trochu zábavy ve vašem kině? Leden přinese horror Insidious: Poslední klíč  , který naváže na třetí díl z roku 2015, Velká hra   povypráví o profesionální lyžařce Molly Bloom a český režisér Zdeněk Troška   vyšle do světa zbrusu novou pohádku Čertoviny  .

Začneme od horroru – ten nám totiž bude vyprávět o parapsycholožce Elise, která své dětství prožila ve strašidelném domě a již jako dospělá se do něj v rámci svého zaměstnání vrací zpátky. Bude se přitom muset střetnout se svými démony, a to možná ne jenom metaforicky.

Neuvěříte, že ještě nemají Oscara! 10 herců, na které Akademie zapomněla

Svůj režijní debut si odbude Aaron Sorkin  , populární scénárista známý třeba díky filmům jako The Social Network 81 % či Steve Jobs 68 %. V životopisném dramatu Velká hra se ukáže spousta známých jmen: v hlavní roli uvidíme Jessicu Chastain   a sekundovat jí budou Idris Elba   a Kevin Costner  . Fanoušci seriálu Ajťáci 88 % či druhého Thora 73 % také nejspíš poznají tvář Chrise O'Dowda  .

Zdeněk Troška nám pak předvede velký úklid pekla, během něhož dva nešikovní čerti omylem umožní uprchnout hříšné duši. Budou se proto muset vydat na zem a každý uchvátit alespoň jednoho nebohého smrtelníka. Pokud vám to trochu připomíná zápletku Anděla Páně 76 %, nejste sami – uvidíme, zda Čertoviny i stejně dobře dopadnou.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: