Gambit je bez režiséra, zato Deadpool dorazí o pár týdnů dříve

12. 1. 1 267×327 světlý/tmavý vzhled

Gore Verbinski  , který stál třeba u zrodu populární dobrodružné série Piráti z Karibiku, opustil produkci Gambita. To mnoho fanoušků právem zneklidňuje, Verbinski je totiž už třetím člověkem, který se měl o režii snímku ze světa X-Men postarat. Problém tkví také v tom, že Gambit musí být hotový do února 2019.

Jeho tvůrci tedy mají na dokončení filmu jenom rok, což je zatraceně krátká doba. Natáčet se údajně mělo začít už v březnu, ale zda to platí i teď, když si Gambit bude muset najít nového režiséra, nemáme tušení.

Ava na Tinderu i Jokerova vizitka. 10 skvělých reklamních kampaní populárních snímků

Zato Deadpool ze stejného univerza přinesl lepší zprávy: premiéra dvojky se přesouvá o pár týdnů blíž k současnosti a žoldák se na velké plátno nakonec podívá už 18. května. V kině bude čelit Slender Manovi , jemuž tím pádem nevěstíme zrovna zářnou budoucnost – hned týden nato pak dorazí nový Star Wars příběh Solo  .

Ani toho se možná Deadpool nebude muset bát – podle některých zdrojů čekají Sola ještě další přetáčky, což je několik měsíců před premiérou dost znepokojivá zpráva.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (3 komentáře)