2020. Ještě dva roky si budeme muset počkat, než dorazí třetí Strážci Galaxie

15. 1. 2 742×329 světlý/tmavý vzhled

Režisér obou dosavadních dílů Strážců Galaxie James Gunn   měl na internetu chvilku času, takže se rozhodl přes Twitter odpovědět fanouškům na několik všetečných otázek. Ti jedinečnou příležitost pochopitelně využili a tak jsme toho spoustu zjistili nejenom o celé sérii, ale i o samotném Marvelu.

Jeden fanda se například zeptal, zda by Strážci Galaxie 81 % vznikli, i kdyby měli tvůrci od začátku k dispozici X-Meny a Fantastickou čtyřku (které Disney teprve nedávno koupil). Gunn odpověděl, že by měl Marvel v takovém případě dost možná plný plán a na Star-Lorda, Groota, Gamoru a další hrdiny by se nemuselo dostat.

Zmínil ale, že je velký šéf Kevin Feige   skalním fanouškem Star Wars a žánru space opery obecně a měl tak k adaptaci Strážců velkou motivaci.

10 překvapivých faktů o světě Marvelu. Existují v něm upíři a veverčí holka, která porazila Thanose

Jinému fanouškovi zase režisér prozradil, že akvizice nových superhrdinů nijak neovlivní scénář třetích Strážců Galaxie. Oznámil také, že nový snímek dostaneme v roce 2020. Do té doby ještě hrdiny samozřejmě uvidíme v Infinity War, kde budou o hezkých pár let starší, než naposledy (druzí Strážci jsou časově zasazeni několik měsíců za ty první, kteří se odehrávali v roce 2014).

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (3 komentáře)