Příští čtvrtek nás čeká Vražedná léčba. Kino premiéry posledního lednového týdne

20. 1. 840×115 světlý/tmavý vzhled

Žánr young adult poslední dobou na popularitě spíš ztrácí, třetí Labyrint   jde ale proti proudu a nabízí akční finále série. Do kin se chystají i Všechny prachy světa 51 % s Markem Wahlbergem   v hlavní roli a milovníci výtvarného umění zase čekají na netradiční snímek o malíři Vincentu van Goghovi se Saoirse Ronan   a Aidanem Turnerem   (Kili z Hobita).

Všechno ale hezky popořadě. Sci-fi thriller Vražedná léčba pošle ústřední partu hrdinů zpátky do titulního labyrintu a podle traileru se můžeme těšit na hromadu napětí, akce i nečekaných zvratů. V hlavní roli se znovu ukáže Dylan O'Brien  , po jeho boku se objeví Kaya Scodelario   a Thomas Brodie-Sangster  . Záporačit bude zase jednou Aidan „Malíček“ Gillen  .

Je tu trailer na třetí Labyrint. A vypadá to, že někdo bude muset zemřít

Režisér Ridley Scott   zase do českých kin posílá krimi Všechny prachy světa, kde padouši unesou miliardářova vnuka a zoufalá matka si vypůjčí Marka Wahlberga, protože nedokáže otce donutit zaplatit výkupné. Ústřední postavy ztvární Michelle Williams  , Charlie Plummer   a Christopher Plummer  .

S láskou Vincent 78 % láká na unikátní mix animované malby s hereckými výkony, který nikde jinde neuvidíte. Film zpracuje van Goghův život až do umělcovy smrti v roce 1890. Pro lepší představu přikládáme trailer.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Zobrazit diskuzi  (1 komentář)  
⟰ Dej možnost kamarádům reagovat na tvůj komentář