Raději bych si střepem rozřízl zápěstí! 7 herců, kteří nesnášejí některý ze svých filmů

25. 1. 2018 14 557×3139 světlý/tmavý vzhled

Všichni děláme chyby a občas i špatná rozhodnutí, na která bychom nejraději úplně zapomněli. Není důvod si myslet, že by to slavní lidé měli jinak. Sesbírali jsme proto názory šesti herců a jedné herečky na jejich filmy, které se jim tak úplně nepovedly. A věřte nám, že je to místy opravdu zábavné čtení. Známé tváře se totiž nijak nedrží zpátky a vládnou naostřenými jazyky.

1) Channing Tatum (G. I. Joe)

„Pokud mám být upřímný, ten film zatraceně nesnáším,“ prohlásil Channing Tatum   o akčním béčku G. I. Joe 62 %, v němž ztvárnil jednu z ústředních rolí. Scénář údajně nestál za nic a herce navíc k účasti v podstatě dotlačili na základě kontraktu na tři filmy, který uzavřel se studiem. Natáčení si proto neužil, i když se považuje za fanouška značky, kterou zamlada sledoval.

Když jeden kostým nestačí. 10 herců, kteří ztvárnili dva a více superhrdinů

spoilerTvůrci později asi pochopili, že to už s Tatumem dál nepůjde a zabili jeho postavu Duka hned v úvodu druhého dílu 57 %.

2) James Bond (Sean Connery)

Snad každý herec, který kdy ztvárnil roli agenta 007, si na ni občas zanadával. Daniel Craig   ještě pár let zpátky třeba tvrdil, že by si raději skleněným střepem prořízl zápěstí, než aby natočil další film. Nyní už ale samozřejmě pracuje na pokračování. Jeden z jeho přechůdců, slavný skotský herec Sean Connery  , si ale vůbec nebral servítky. Při jedné příležitosti veřejně prohlásil, že toho zpropadeného Bonda vždycky nenáviděl a nejraději by ho zabil.

3) Sylvester Stallone (Stůj, nebo maminka vystřelí!)

Pokud vám to přijde trochu kruté, neznáte ještě Sylvestera Stallona  . Akční komedie Stůj, nebo maminka vystřelí! 43 % dopadla svého času dost mizerně – na Rotten Tomatoes najdete pozitivní recenze od pouhých 4 % kritiků a 21 % diváků. Abychom se ale vrátili k tématu, fanouškem nebyla ani hlavní hvězda.

Revoluce v kinech. 10 filmů, které navždy změnily tvář kinematografie

Stallone navrhl, že by se snímek mohl používat jako mučící nástroj, protože by se po patnácti minutách sledování kdokoli přiznal k čemukoli. Prohlásil také, že kdyby film běžel dvakrát týdně v čínské státní televizi, miliardový národ by do dvaceti let vyhynul. Lepší scénář by údajně dokázal vyplodit i ploštěnec.

Taky marně přemýšlíte, zda se nás Stallone jenom nesnaží rafinovaně nalákat?

4) Bill Murray (Garfield)

Herec Bill Murray   si údajně ani nepřečetl celý scénář filmu o tlustém kocourovi, protože mu stačilo jméno scénáristy. Domníval se, že snímek psal Joel Coen  , jehož práce si velmi vážil – teprve později mu došlo, že se splel. Autorem Garfieldova 52 % scénáře byl totiž Joel Cohen  . Rozdíl jednoho písmena znamenal, že se Murray až do konce natáčení rozčiloval, s čím to musí pracovat.

5) Robert Pattinson (Stmívání)

Představitel upíra Edwarda ze série Twilight, Robert Pattinson  , mnohokrát kritizoval knižní předlohu i její autorku Stephenie Meyer  . V jednom rozhovoru prohlásil, že mu přijde, že spisovatelka musí být šílená. Kritizoval také scénář – zejména hledání informací o upírských dětech na obrázcích Google – a Edwarda považuje za depresivní osobu se sebevražednými sklony.

6) Halle Berry (Catwoman)

Když Halle Berry   přebírala za Catwoman 36 % anticenu Zlatá malina, poděkovala studiu Warner Bros, že ji strčilo do takové hromady… ehm, exkrementů. Bylo to prý přesně to, co její kariéra potřebovala. Zmínila také, že Malinu nikdo nemůže vyhrát bez dopomoci a představila několik lidí, kteří jí k nechvalně proslulému výkonu dopomohli.

Stallone nejhorším hercem století? 10 slavných herců, kteří dostali anticenu Zlatá malina

7) Alec Guinness (Nová naděje)

To jediné, co se zkušenému Alecu Guinnessovi   zamlouvalo na čtvrté epizodě 88 % Star Wars, byly peníze. Scénář nazval pohádkovým nesmyslem, stěžoval si na mizerné dialogy, které prý nijak neprokreslují charakter jeho postavy Obi-Wana Kenobiho. Jednomu z mladých fanoušků, který se chlubil, že už viděl Novou naději více než stokrát, potom slíbil autogram, když se na film už nikdy nepodívá. Napsal o tom později i ve své autobiografii.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (3 komentáře)