Soutěž: Vychutnejte si třetí Labyrint ve formátu 4DX! Vyhrajte lístky do kina

30. 1. 1 362×6973 světlý/tmavý vzhled

Vražedná léčba 72 % dorazila. Mladí hrdinové se budou muset probojovat ještě posledním labyrintem, než konečně dostanou odpovědi na své palčivé otázky. Můžete finále příběhu prožít s nimi díky modernímu 4DX formátu, a to úplně zadarmo! Stačí správně odpovědět na jednoduchou otázku a mít trochu štěstí během losování.

Zmíněná otázka zní: „Jak se jmenuje provozní ředitelka organizace ZLOSIN?“

Pokud nemáte ponětí, nevěšte hlavu. Správnou odpověď naleznete v devadesátisekundovém shrnutí děje předchozích dílů Labyrintu, které jsme nedávno zveřejnili i na našem webu.

Chystáte se zítra na Labyrint? Herci vám v 90 sekundách shrnou děj předchozích dílů

Odpovědi pište do komentářů na konci tohoto článku nebo do komentářů na Facebooku, v obou případech se dole zobrazí.

Vstupenek máme deset kusů a rozdávat je budeme po dvou, takže s sebou můžete vzít svého milého, svoji milou nebo třeba někoho z kamarádů! Použít je můžete nejen ve 4DX sálech, ale i na běžné 2D a 3D projekce v řetězci multiplexů Cinema City.

V kině 4DX si ale film užijete opravdu všemi smysly. Pohyblivé sedačky a doprovodné efekty, vás doslova vtáhnou do děje a vy se tak stanete součástí napínavého příběhu! Kino 4DX můžete navštívit v Praze v Cinema City Nový Smíchov nebo v Cinema City Chodov. Více informací naleznete na www.cinemacity.cz.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (69 komentářů)