Ve čtvrtek do kin dorazí Potvora, další Odstíny a také Most na konci světa

3. 2. 785×6 světlý/tmavý vzhled

Dánské snímky v našich kinech nevidíme každý týden, tento čtvrtek ale dorazí drama Potvora 76 %. Ukáže se ale také už potřetí Padesát odstínů  , tentokráte svobody. Rusové přispějí animovanou pohádkou Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu 63 % a traumata bosenské občanské války prozkoumá film Most na konci světa  .

Začneme Potvorou, která ukáže nezdravě nevyrovnaný vztah. Cílevědomá Maria v něm rychle získá převahu nad nerozhodným Rasmem a následky na sebe nenechají dlouho čekat. Netradiční vztahy ale nabídne i třetí díl Padesáti odstínů, v němž se nově vdaná Anastasia pokusí trochu emancipovat.

Co všechno můžete pojmenovat po filmové postavě? Zvíře, planetku, nemoc nebo raketoplán

Most na konci světa nám zase ukáže policejní vyšetřování v napjaté atmosféře nepokojů na Balkáně. Místní klepy naznačují, že zmizelého starce zavraždili Srbové, kteří se vracejí do svých domovů, jichž se mezitím zmocnili noví majitelé. Policista Filip chce ale k případu přistupovat nezaujatě.

Sněhová královna pak nabídne humor, kouzla a příběh dvou sourozenců, kteří se po porážce titulní vládkyně musejí vyrovnávat se značnou popularitou. Situaci se rozhodnou vyřešit cestou na dovolenou do hor, kde na ně ale čeká zbrusu nové dobrodružství.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor