Dvojklikem na celou obrazovku
Líbí? Dej echo ostatním:

30 sekund z Infinity War. Captain ukáže nové štíty, Stark zase oblek

5. 2. 17 037×6219 světlý/tmavý vzhled

V Americe zrovna probíhá Super Bowl, takže velké nadcházející filmy vydávají krátké televizní trailery. Avengers: Infinity War   při tom pochopitelně nemohou chybět. Upoutávka ukáže celou řadu dosud neviděných záběrů, z nichž některé prozrazují o nadcházejícím velkofilmu leccos zajímavého.

Jak bude vypadat Capův nový štít, jsme vám už ukázali před pár dny. Nově ale víme, že hrdinovi tentokrát nebude stačit jeden, protože dostane rovnou dva. Vysouvá je ze zápěstí, takže mu nepřekážejí, když je zrovna nepotřebuje.

7 nejdrsnějších Iron Manových obleků. Víte, že jeden umí i čarovat?

Iron Man zase využije dosud nejpokročilejší oblek, který už jsme samozřejmě viděli i v prvním traileru. Sám se okolo něj sestaví, což naznačuje, že jej Stark možná sestrojil za použití wakandské technologie, popřípadě s pomocí Black Pantherovy sestry Shuri – podobně totiž funguje panteří kostým.

Podobá se také obleku Bleeding Edge, který tvořili nanoboti skrytí uvnitř Starkova těla. Fanoušci nicméně spekulují, že filmový oblek místo toho sídlí uvnitř hrdinova nového reaktoru, protože ten Tony už dávno k přežití nepotřebuje – a proč by ho jinak nosil?

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (6 komentářů)