Místo kladiva válečná sekera. Thor prý v Infinity War nahradí zničený Mjølnir novou zbraní

8. 2. 2018 14 770×100 světlý/tmavý vzhled

Už trailery na snímek Thor: Ragnarok 83 % nám ukázaly, že hlavní hrdina přišel o své ikonické kladivo. Bohyni smrti Hele stačil jediný pohyb ruky, aby ho rozdrtila na kousky. Ve zbytku snímku musel proto Thor bojovat tím, co mu zrovna přišlo pod ruku. Ve válce proti Thanosovi by mu ale takové zbraně nemusely stačit.

Podle populární teorie ale Thor na začátku Avengers: Infinity War   vyrazí na trpasličí svět Nidavellir za tamními kováři, aby si pro válku s Thanosem opatřil novou zbraň. Tomu napovídá i jeden concept art, v němž bůh hromu svírá toporo něčeho, co vypadá jako obří sekera. A nejde o jedinou indicii.

10 filmových faktů o Thorovi: Nekouká na Hru o trůny a pomohl trpaslíkům porazit trolly

V traileru třeba najdeme scénu, v níž Thor obsluhuje nějaký komplikovaný přístroj, pravděpodobně v popředí nějaké hvězdy. V Ragnaroku jsme se přitom dozvěděli, že v srdci umírající hvězdy vznikl i Mjølnir.

Dokonce i herec Chris Hemsworth   naznačil, že se fanoušci mohou těšit na nějako novou a úžasnou Thorovu hračku. Proslýchá se také, že by v Infinity War mohl mít malou tajnou roli Peter Dinklage   jako trpasličí král Eitri, který původně Mjølnir stvořil.

A Thorova nová zbraň? Nejpravděpodobněji v současné době vypadá, že se bůh hromu chopí sekery Jarnbjornu, kterou v komiksu používal ještě před svým kladivem.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor