Thorova nová zbraň definitivně odhalena! Vypadá to, že nakonec nepůjde o Jarnbjorn

Datum vydání 12. 2. 2018Shlédnutí 16 181×Názory k tématu9Sdílení článku224Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Možná jste zaregistrovali náš nedávný článek o tom, že si Thor pravděpodobně pro účely Infinity War   vykove novou zbraň. Tehdy jsme uváděli, že půjde pravděpodobně o válečnou sekeru Jarnbjorn, kterou bůh hromu v komiksech používal předtím, než se stal hodným legendárního kladiva Mjølniru.

Unikla ale fotka nové hračky a převrátila fandovská očekávání naruby. Zbraň, kterou v Thorových rukou vidíme, totiž Jarnbjorn moc nepřipomíná. Na jedné straně sice zjevně má ostrou čepel sekery, ta druhá ale očividně slouží ke starému dobrému zabouchávání nepřátel do země.

Fanoušci proto předpokládají, že půjde o jednu z verzí Mjølniru z takzvaného Ultimate Universe, komiksového vesmíru, který už inspiroval mnoho designů i událostí v rámci filmového světa Marvelu. Všimli si také, že je nová zbraň zdobena severskými runami (podobné používají třeba i trpaslíci v Pánu prstenů), které hlásají immortality a honor, tedy nesmrtelnost a čest.

10 filmových faktů o Thorovi: Nekouká na Hru o trůny a pomohl trpaslíkům porazit trolly

Překvapení budí skutečnost, že Thor na obrázku nemá novou klapku přes oko, kterou začal nosit v závěru Ragnaroku 83 %. Vyrojily se také spekulace, že je topůrko nové zbraně vyrobeno z nějakého Grootova výhonku, čemuž napovídají i značně pokroucené tvary dřeva.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *