Topher Grace byl skvělý Venom, myslí si herec ze Spider-Mana 3

14. 2. 2018 4 057×58 světlý/tmavý vzhled

Představitel padoucha Sandmana z třetího Spider-Mana 62 % Thomas Haden Church   dal nedávno filmovému webu JoBlo obsáhlý rozhovor, v němž se mimo jiné vrátil právě ke své superpadoušské roli. Prozradil leccos o dnes již zakončené sérii režiséra Sama Raimiho   a k dobru dal třeba i názor na svého kolegu Tophera Grace  , který hrál Venoma.

Gracův výkon a Venomovo ztvárnění ve snímku sice kritizovala řada komiksových fanoušků, Thomas Haden Church si ale myslí, že se jeho kolegovi práce povedla. Venom prý totiž působil náležitě děsivě a obohatil třetího Spider-Mana o záporáka trochu jiného ražení, než měl sám Sandman či Parkerův bývalý kamarád Harry Osborn.

Spider-Man, jak jste ho ještě nikdy neviděli. Vysvětlíme vystřižené scény z pavoučích filmů

Church navíc prozradil, že se do superhrdinského žánru nedávno vrátil, ačkoli údajně ne do Marvelu. Nechtěl prozradit, o jaký projekt šlo konkrétně a řekl jen, že se natáčelo loni. Tvůrci tajemného filmu údajně chtějí vše držet pod pokličkou a sám Church je údajně překvapen, že jim to už tak dlouho vychází.

V souvislosti s loňskou premiérou Homecomingu 73 % vás taky možná zaujme, že se měl už ve Spider-Manovi 3 původně objevit Vulture, i když jenom v méně důležité úloze. Sam Raimi si ho totiž schovával pro čtvrtý díl, který nakonec nikdy nebyl natočen.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor