Co přinese příští týden? Do kina půjdeme na thriller s Jennifer Lawrence a životopis s Margot Robbie

24. 2. 2018 2 260×18 světlý/tmavý vzhled

Příští týden dorazí hned několik filmů se slavnými herečkami v hlavních rolích. Krasobruslařka Tonya Harding představí v podání Margot Robbie   svůj příběh snímkem Já, Tonya 76 %, Dominika Jegorovová s tváří Jennifer Lawrence   zase zazáří jako Rudá volavka  . Zapomenout ale nesmíme na Saoirse Ronan  , která za Lady Bird 69 % získala Zlatý glóbus.

Začneme světem krasobruslení. Já, Tonya nám ukáže všechna úskalí cesty na vrchol v tomto náročném, neodpouštějícím prostředí a samozřejmě nevynechá ani obří skandál, který se okolo titulní hrdinky svého času rozpoutal. Vedle již zmíněné Margot Robbie se ve filmu ukáže i Sebastian Stan  , známý asi hlavně rolí Winter Soldiera.

Ten se do té role přece nehodí! Skvělí herci, kterým fanoušci nejprve nevěřili

Jennifer Lawrence zase hraje balerínu, kterou naverbuje ruská tajná služba do řad svých špionek a svůdnic a pošle ji na důstojníka CIA, jehož ztvárnil Joel Edgerton  . V dalších rolích se objevili třeba Ciarán Hinds   nebo Jeremy Irons  , kteří se loni oba ukázali v superhrdinské týmovce Liga spravedlnosti 64 %.

Lady Bird pak nabídne příběh na pomezí komedie a dramatu, který se točí okolo mladé rebelky Christine. Ta tak úplně netuší, co si počít se svým životem, odmítá své křestní jméno a hádá se s rodiči. Někdy i docela drasticky.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: