Mark Hamill se možná přidá ke Strážcům Galaxie. Iron Man zase v Avengers dostane křídla

26. 2. 5 974×125 světlý/tmavý vzhled

Sešly se nám hned dvě horké marvelácké novinky. Zjistili jsme, že by si představitel Luka Skywalkera velmi rád zahrál ve třetím díle Strážců Galaxie   (a možná k tomu dostane příležitost) a Iron Man nabídl pohled na nový oblek se zvláštními křídly a futuristickým kanónem.

Zpráva o možné roli Marka Hamilla   v nadcházejícím třetím díle Strážců Galaxie se zakládá na několika tweetech, které si vyměnil s režisérem Jamesem Gunnem  . Vše začalo otázkou fanouška, zda by se v novém filmu pro představitele Luka Skywalkera nenašla nějaká role. Gunn odpověděl pozitivně.

Co všechno můžete pojmenovat po filmové postavě? Zvíře, planetku, nemoc nebo raketoplán

Takovou příležitost si nenechal ujít ani sám herec a napsal, že by po takové příležitosti sáhl. Pokud prý režisér nabídku myslí vážně, předá mu prý své kontaktní údaje. Vlákna si okamžitě všimli fanoušci a hromadně pod ním vyjadřují své nadšení, které s nimi popravdě docela sdílíme.

Nic pochopitelně není oficiálně potvrzeno a ani v ideálním případě ještě nějakou dobu nebude, přítomnost Marka Hamilla ve vesmíru Marvelu se dnes ale každopádně stala přinejmenším představitelnou. A to je skvělá zpráva!

Když už jsme ale v MCU, musíme jedním dechem zmínit i fotku nové hračky, která se vynořila z hlubin Redditu. Ukazuje nejen zvláštní zelené oblečení pro Black Widow, ale také Starkovu kovovou zbroj s křídly a kanónem místo ruky.

spoilerA co se stalo Tonymu s rukou? Bojíme se, že něco nehezkého, neboť už v nedávném TV spotu vypadala hodně, hodně mechanicky. Winter Soldier už brzy nejspíš nebude jediným hrdinou, který organickou paži nahrazuje protézou...

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor