Jon Favreau natočí nový Star Wars seriál, scéna Posledního z Jediů ukázala alternativní smrt Phasmy

8. 3. 2 028×67 světlý/tmavý vzhled

Navečer přinášíme dvojitou zprávu z předaleké galaxie, kde je dnes obzvláště živo. Nejdříve jsme se dozvěděli, že režisér prvních dvou dílů série Iron Man či Knihy džunglí 80 % Jon Favreau   bude produkovat nový hraný Star Wars seriál a napíše k němu též scénář, víme už ale také, jak mohla dopadnout v Posledním z Jediů  76 % kapitánka Phasma.

Ano, čtete správně. Po Klonových válkách 76 % a Povstalcích 67 % se dočkáme dalšího Star Wars seriálu, tentokrát ale hraného. Není zatím jasné, o čem novinka bude, Jon Favreau se však prý na práci na slavné sérii opravdu těší. Připomeneme, že v poslední době produkoval třeba druhou řadu fantasy Letopisů rodu Shannara 64 %.

Jaký je vlastně živočišný druh mistra Yody? A je ušatý Jedi jeho posledním zástupcem?

Také jsme se dočkali vynechané (nebo spíš nahrazené) scény z Posledního z Jediů. V ní vojáci Prvního řádu vedení Phasmou obklíčí Finna, který svou bývalou kapitánku plamenně obviní ze zbabělosti a připomene její zradu ze sedmé epizody, kde spustila ochranné štíty základny Hvězdovrah.

Když to Finnovi bývalí spolubojovníci uslyší, zaváhají a Phasma je bez milosti postřílí. Potom se pokusí zabít i Finna, ten ale sebere ze země nějaký kanón a záporačku zabije. Líbí se vám tato verze víc, než ta, kterou jsme viděli v kinech?

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor