Už víme, jak vypadala třetí Reyina lekce. Mrkněte na dalších 5 vystřižených scén nových Star Wars

13. 3. 4 265×42 světlý/tmavý vzhled

Pokud vládnete ostřížím zrakem a skvělou pamětí, možná jste si v jednom z trailerů všimli záběru běžící Rey, který ale už nenajdeme v samotné epizodě 75 %. Díky vystřiženým scénám ale nyní víme, že se měl původně objevit, když se hrdinka snažila ochránit obyvatele planety Ach-to před neznámou hrozbou.

O nebezpečí ji informoval Luke Skywalker, který si ale ze své učednice jenom zlomyslně střílí. Když totiž Rey doběhne na místo, zjistí, že jsou všichni v naprostém pořádku a účastní se zrovna nějaké domorodé oslavy. Přítomni jsou dokonce i R2 a Chewbacca.

Nazlobená Rey konfrontuje Luka, který neskrývá pobavení a přizná, že netušil, jak rychle umí dívka běhat. Tím hrdinku pochopitelně moc neuklidní a ona proto Lukovi vynadá a rozhodne se opustit Ach-to, načež příběh už pokračuje stejně, jako jsme ho v prosinci viděli v kinech.

Ukázalo se konečně i cameo Toma Hardyho  , který hraje vojáka Prvního řádu. Ten pozná Finna během jízdy výtahem, což hrdinu pochopitelně vyděsí. Ukáže se však, že Hardyho postava nic neví o Finnově zradě a domnívá se, že byl jeho známý jednoduše povýšen na kapitána.

Zbylé tři scény už nám mnoho neprozrazují. Jedna je věnovaná Rose, která kousne generála Huxe během výslechu na vlajkové lodi Prvního řádu, druhá nabídne krátký rozhovor mezi Finnem a Poem ohledně kožené bundy. V poslední scéně pak BB-8 ukáže Finnovi nahrávku toho, jak se s ním Rey loučí před odletem na Ach-to.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor