Dvojklikem na celou obrazovku
Líbí? Dej echo ostatním:

Grindelwaldovy zločiny: Bradavice se vracejí i s Brumbálem, Potterův svět má nové logo

14. 3. 4 371×135 světlý/tmavý vzhled

Snad na každého fanouška série Harry Potter dýchla z nového traileru k Fantastickým zvířatům   nostalgie, když se na obrazovce objevily důvěrně známé věže Bradavic. Mladý Brumbál musí zase jednou odpovídat na všetečné otázky, neopomene ale poťouchle připomenout, že jeho student Mlok nikdy moc nebyl na poslouchání příkazů.

Ne všechno ve světě čar a kouzel je ale růžové. Grindelwald před soudem ani během převozu do věznice nepůsobí nikterak zkroušeně, což pro naše staré známé věstí potíže. Kromě Mloka a Tiny se vrací i populární Kowalski nebo také Credence, jehož tragický příběh se letos zjevně ještě krapet zkomplikuje.

Předtím, než se ukáže název filmu, také na okamžik výhružně zahlédneme symbol relikvií smrti v záblesku.

Premiéru však mělo i nové logo kouzelnického světa, jehož význam byl nedávno vysvětlen na webu Pottermore. Fandové si určitě rychle všimnou, jak se v písmenech skrývá blesk z Harryho čela, jakož i další povědomé tvary. Význam hůlek a otevřené knihy pak pravděpodobně ani vysvětlovat nemusíme.

Fantastická zvířata: Vysvětlíme, kdo je vlastně temný čaroděj Gellert Grindelwald

Zmíníme proto jen, komu jednotlivé hůlky patří (zleva doprava): Voldemort, Ron Weasley, Hermiona Granger, Harry Potter, Albus Brumbál (a další majitelé – bezová hůlka), Mlok Scamander, Tina Goldstein, Queenie Goldstein a Gellert Grindelwald.

Na logo si zvykněte, protože ho odteď budeme nejspíš vidět na čemkoli, co pochází ze světa Harryho Pottera.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor