Režiséři se rozpovídali o Avengers: Infinity War. Mluvili o Strážcích Galaxie i akčních scénách

15. 3. 5 075×129 světlý/tmavý vzhled

Anthony Russo   a jeho bratr Joe Russo   se v univerzu MCU představili poprvé dobře přijatým Návratem prvního Avengera 78 % a předloni režírovali také Občanskou válku 78 %. Letos se do kin podívá jejich zatím největší snímek, Avengers: Infinity War  , o kterém nám tvůrci něco málo prozradili.

Změnil se například populární tým Strážců Galaxie. Groot vyrostl a celý tým se prý víc semkl a vzájemné vztahy jednotlivých členů se prohloubily. Prý budou díky tomu hrdinové stát v určitém kontrastu k některým dalším týmům, které v Infinity War uvidíme.

Kameny nekonečna: Co jsou zač, kde jsou a jak se tam dostaly

Tvůrci také prozradili poměrně nepřekvapivou informaci, že se bude všechno točit okolo Kamenů nekonečna. Protože jim ale pouhé sbírání předmětů přišlo nezajímavé, rozhodli se zdůraznit propojení jednotlivých kamenů s jejich ochránci a nositeli, jako jsou třeba Doctor Strange či Vision.

10 filmových faktů o Doctoru Strangovi: Měl sestru, naboural se na Hromnice a bojí se ho Hydra

Čeká nás prý akční scéna, na kterou se bude moci zápasení na letišti z Občanské války jen zahanbeně koukat a v sázce bude desetkrát více, než v libovolné jiné marvelovce. Avengers 4 pak budou sice pochopitelně na trojku navazovat, nemáme ale čekat, že by šlo o prakticky rozpůlený film, jak naznačovaly původní plány.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor