Finální série Hry o trůny bude prý brilantní. Nepřekvapivě nás prý čeká spousta smrtí

19. 3. 1 571×74 světlý/tmavý vzhled

Herečka Nathalie Emmanuel  , která v seriálu Hra o trůny 92 % hraje postavu bývalé otrokyně a současné Daenerysiny rádkyně Missandei, už ví, jak to celé dopadne. Nemáme prý čekat žádné uspěchané zakončení, nýbrž brilantní finále, které uspokojí fanoušky a překoná všechna jejich očekávání.

Tvůrci nás údajně nezklamou, tak jako to neudělali nikdy předtím. Takové tvrzení je ale přinejmenším trošku kontroverzní – řada diváků i profesionálních recenzentů totiž kritizovala kvalitu scénáře zejména nejnovější sedmé řady. Seriál Rick a Morty 92 % si dokonce neodpustil kruté pošťouchnutí konkurence a do závěru jedné z epizod skryl posměšné úmrtní oznámení Scénář Hry o trůny [2011-2016].

Herec, kterému ve Hře o trůny zemřely už dvě postavy. A 8 dalších detailů, které vám zatím ušly

Těžko soudit, jak to celé dopadne tentokrát, další zpráva z poslední doby ale naznačuje, že bude v závěrečné osmé sezóně opravdu hodně smrti. Herci byli prý bez předchozího varování nuceni číst osudy svých postav a jeden po druhém tak začali „umírat“. Pokud tedy po sedmi sériích úmrtí vašich oblíbených postav někdo z nich ještě pořád žije, možná je čas začít se o něj bát.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor