Designér kostýmů Ligy spravedlnosti prozradil, proč Superman nedostal černý oblek

Datum vydání 23. 3. 2018Shlédnutí 3 976×Sdílení článku129Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Možná si ještě pamatujete, že se před premiérou loňské Ligy spravedlnosti 63 % proslýchalo, že Superman ve snímku dostane černý oblek. Ve filmu se ale nakonec objevil klasicky v červené a modré, přestože prodloužená scéna krátce černou variantu ukázala. Designér kostýmů Michael Wilkinson nyní serveru Digital Spy prozradil, proč si Superman zmíněný kus šatstva nakonec neoblékl.

Když jsme připravovali Ligu spravedlnosti, zpočátku se zdálo, že [černý oblek] může být pro Supermanův vzhled po jeho vzkříšení logickou volbou. Zack [Snyder] přistupuje k vyobrazením Supermana v komiksech a grafických románech s nadšením a respektem – a když je tam Superman vzkříšen, nosí černý oblek.

Jak se ale tón snímku vyvíjel a dostali jsme se do předprodukce, filmařům přišlo, že se klasický červenomodrý lépe hodí k našemu příběhu a scénáři. Zdálo se, že pozitivnější, optimističtější vyobrazení Supermana je přesně to, co jsme potřebovali (...).

DC: 10 padouchů, které bychom chtěli v superhrdinském světě (opět) potkat

Myslíte si, že se černý oblek skutečně k vyznění Ligy spravedlnosti příliš nehodí, nebo je vám naopak líto, že se nakonec do snímku nedostal?

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *