Příští týden v kinech: Komedie o Stalinovi, Doktor Proktor i netradiční romantika

31. 3. 2018 1 211×20 světlý/tmavý vzhled

Píše se rok 1953 a v Sovětském svazu zrovna zemřel vůdce Josif Stalin. Ideální námět na vážné politické drama, řekli byste si asi. Jenže britsko-francouzsko-belgická koprodukce Ztratili jsme Stalina 75 % vyrazila úplně opačným směrem a příběh o skonu diktátora vypráví jako komedii.

Snímek nabídne boj o moc mezi bývalými Stalinovými podržtašky, kteří náhle postřehli možnost dobrat se téměř absolutní moci. Zároveň je ale potřeba zorganizovat opulentní pohřeb. Snímek režíroval Armando Iannucci  , ze známějších hereckých představitelů jmenujme alespoň Steva Buscemiho   či Jasona Issacse  .

Warcraft, Doba ledová i xXx: Američané nad filmy ohrnuli nos, zahraničí je (občas) zachránilo

Pobavit bude chtít i rodinné dobrodružství Doktor Proktor a vana času 55 %, za jehož knižní předlohou stojí populární norský spisovatel Jo Nesbø. Titulní hrdina se bude muset vanou vrátit do minulosti, aby zabránil svatbě své dávné lásky s proradným padouchem. Film navazuje na předchozí díl Doktor Proktor a prdící prášek 42 % z roku 2014, který se ale nedočkal zrovna nadšených reakcí.

Dorazí ale i netradiční romantika Den co den  , v níž se hrdina / hrdinka převtěluje každý den do jiného těla přibližně svého věku v nejbližším okolí. Hostitelská těla se nikdy neopakují a je zcela lhostejné, jakého jsou pohlaví. No a teď si představte, že se takováto bytost zamiluje.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor