Zmutovaná zvířata zamíří ve čtvrtek do kin. Kromě Rampage ale dorazí třeba i německá komedie

7. 4. 2 207×95 světlý/tmavý vzhled

Populární Dwayne Johnson   už letos zazářil v úspěšném remaku dobrodružného snímku Jumanji 73 % a příští týden se pokusí tento úspěch zopakovat. Zahraje si primatologa Davise Okoye, který se stane svědkem proměny mírumilovného lidoopa v obří vražedné monstrum.

Na vině je genetický experiment, který navíc nezasáhl jenom bílého goriláka, ale i další zvířata. Okoyova snaha zachránit zdivočelého zvířecího přítele se tak záhy změní v zoufalý pokus zastavit celou katastrofu dříve, než dosáhne globálních rozměrů. Snímek vznikl na motivy videohry od Midway Games.

7 filmů, které mají šťastné konce. Tedy než se nad nimi trochu zamyslíte

Vážněji vyzní drama Foxtrot 82 %, které se odehrává v Izraeli a zaměří se na všední život, ale i tragická úmrtí tamních vojáků. Snímek zaujal kritiky na filmových festivalech a provázejí jej i jisté kontroverze. Izraelská ministryně kultury Miri Regev ho dokonce nařkla z protiizraelského vyznění.

Třetí díl pak nabídne německá komedie Fakjů pane učiteli 58 %. Tentokrát bude Goethovu gymnáziu hrozit uzavření a studenty i jejich učitele to konečně donutí, aby alespoň na čas začali předstírat aktivitu.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor