Carrie Fisher je jako Leia nenahraditelná, řekl Mark Hamill. Některým fanouškům navzdory

4. 4. 2018 2 420×478 světlý/tmavý vzhled

Víme, že si naši čtenáři v poslední době několikrát posteskli, že fanouškovské spekulace jen uměle čeří vody a vytvářejí hysterii. Máme pro ně špatnou zprávu – skupina příznivců Star Wars nedávno rozjela rovnou petici, která má vyřešit nejasnosti okolo budoucnosti postavy princezny Leii.

Její herečka Carrie Fisher   totiž předloni v prosinci zemřela, aniž stihla dokončit nejnovější trilogii z předaleké galaxie. Tvůrci se následně zařekli, že ji nebudou křísit za pomoci moderních počítačových kouzel, takže jim zbyly v zásadě dvě možnosti. Buďto postavu Leii z příběhu odstraní formou úmrtí mimo záběr, nebo do role obsadí někoho nového.

Zasloužili si Jediové skončit? Zkoumáme odvrácenou tvář ochránců míru v galaxii

No a přesně toto poslední řešení se zamlouvá těm, kteří by v úloze slavné princezny a generálky rádi viděli Meryl Streep  . Dali proto dohromady petici, která v době psaní tohoto článku nasbírala už bezmála 10 000 podpisů.

Mark Hamill   ale podobné řešení nepovažuje za šťastné. Collideru prozradil, že Carrie Fisher osobně považuje v sérii za nenahraditelnou, protože je s postavou Leii příliš těsně propojená. Souhlasíte s představitelem Luka Skywalkera, nebo byste spíš také podepsali výše zmíněnou petici?

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (4 komentáře)