Dvojklikem na celou obrazovku
Líbí? Dej echo ostatním:

Tony Stark má s Thanosem zvláštní pouto, prozradili tvůrci Infinity War

11. 4. 5 781×98 světlý/tmavý vzhled

Ukázky z novými záběry z nadcházejících Avengers   pomalu přibývají a s nimi i další informace o superhrdinském velkofilmu. Režisér Joe Russo   nově prohlásil, že má padouch Thanos zvláštní pouto s Tonym Starkem, který se na podobnou hrozbu už dlouho připravoval – vzpomeňme například armádu zbrojí z Iron Mana 3 80 % nebo stvoření Ultrona.

Dozvěděli jsme se ale také, proč filmy MCU nenásledují do puntíku příběhy komiksů. Tvůrcům prý přišlo zbytečné přehrávat stejný děj znova v novém médiu a rozhodli se tedy z předloh využít pouze to, co k nim nejvíce promlouvalo.

Captain America kocourem. Když si Marvel dělá srandu z vlastních postav

No a když už se bavíme o příbězích, Paul Bettany   nedávno prozradil, že dokonce i samotní herci dostávali při natáčení Infinity War falešné verze scénáře, aby nebylo prolomeno tajemství.

Přikládáme také dosud nejnovější televizní spot k novému filmu, v němž se Thanos ukáže se v plné zbroji, otevřeně vyhrožuje Avengerům zničením a dodává, že je to jenom malá cena za spásu. Tony Stark se také s Doctorem Strangem radí o možných budoucnostech a ve tváři se mu zračí znepokojení, když se ptá, zda hrdinové alespoň v některých zvítězí.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor