Dvojklikem na celou obrazovku
Líbí? Dej echo ostatním:

Avengers už v předprodejích překonali 7 posledních Marvel filmů... dohromady

12. 4. 2018 3 644×130 světlý/tmavý vzhled

Zpráv o Infinity War   je v poslední době tolik, že už je to málem rutina. Zase vyšel nový TV spot, který zase ukázal během mrknutí oka pár nových záběrů a jeden Star-Lordův vtip na Thorův účet a tvůrci zase prozradili pečlivě odměřenou drobnost – tentokrát, že mají speciální plán pro Hawkeye a nemáme se bát, že jsme ho zatím moc neviděli.

Film také obdržel rating PG-13 s tím, že je v něm spousta násilných scén, nějaký ten vulgární slovník a hrubé poznámky. Joe Russo   nás zase ubezpečil, že rozhodně poznáme Petera Dinklage  , až se jeho postava objeví na plátně, i když nám to prý možná bude moment trvat – možná tedy bude silně namaskovaný nebo změněný v nečlověka technologií motion capture.

10 filmových faktů: Vulture měl mít Falconova křídla a Winter Soldier si půjčuje Captainův štít

No a na závěr zmíníme ještě vyjádření zaměstnance firmy Fandango, která se stará o předprodeje vstupenek. Podle něj už mají Avengers víc prodaných vstupenek, než kolik se za stejnou dobu podařilo udat Black Pantherovi 74 %, který je předchozím držitelem rekordu. Co víc, porážejí i sedm posledních marvelovek v celkovém součtu!

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor