Příští týden dorazí americký horror, český Hastrman i animovaná komedie

14. 4. 2 096×16 světlý/tmavý vzhled

Jak se blíží premiéra Avengers: Infinity War  , velké blockbustery kvapně vyklízejí kina. To ovšem neznamená, že by se v nich nenašlo nic nového, zvlášť pro ty, jimž superhrdinské či akční žánry obecně mnoho neříkají. Nadcházející týden potěší hlavně rodiny s dětmi nebo milovníky hrůzy.

Horrorem Vadí nevadí   rovnou začneme. Jak naznačuje už název, příběh se točí okolo populární hry, jejíž pravidla vás nutí buďto povědět pravdu, nebo podstoupit úkol. Tahle varianta je ale o to komplikovanější, že v případě lži nebo neúspěchu zemřete. Jak dlouho mladá studentka Olivie vydrží hrát?

Cvičené veverky i loď přetažená přes kopec. 7 režisérů, kteří se nezaleknou žádné výzvy

Tuzemští filmaři nabídnou romantické drama Hastrman   o baronovi de Causovi a jeho lásce k venkovské dívce Katynce, která ale okouzlila mimo jiné třeba i místního učitele či faráře. V hlavní roli se ukáže Karel Dobrý  , jako Katynka se představí Simona Zmrzlá   a sluhu ztvární Jiří Lábus  .

Premiéru bude mít také americko-čínský animák o houserovi Pengovi, nazvaný příhodně V husí kůži  . Hlavní hrdina se nedobrovolně stane průvodcem dvou malých kačenek, které musí na cestě střežit nejenom před cestou na pekáč, ale i před hladovou kočkou. Má přitom nečekaný handicap – poranil si křídlo a nemůže proto létat.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor