Dvojklikem na celou obrazovku
Líbí? Dej echo ostatním:

Thanos přepere i Hulka, Infinity War je poslední kapitola a nebude opakovat staré triky

16. 4. 6 036×96 světlý/tmavý vzhled

Příliv novinek okolo blížících se Avengers   neustává. Ba naopak – protože už do premiéry zbývá jenom něco přes týden, dozvídáme se víc a víc zajímavých drobností. Režisér Joe Russo   například objasnil fanouškům, jak je na tom záporák Thanos s fyzickou kondicí. Jak nejspíš tušíte, nepatří zrovna mezi ořezávátka.

Podobá se genetické mutaci, je jako Čingischán celého vesmíru. Neporazitelný na bojišti, silnější než Hulk, s nesmírně odolnou kůží. Má-li být poražen, Avengery to tudíž bude leccos stát.

Režisér ale zmínil třeba i to, že Avengers 4 zakončí příběh započatý ve filmu Captain America: Návrat prvního Avengera 78 %, jímž bratři Russovi vůbec poprvé do filmového univerza Marvelu vstoupili. Joe Russo nicméně prohlásil i to, že už letošní Infinity War uzavře první desetiletí superhrdinských filmů podobně, jako poslední kapitola knihy.

I filmoví hrdinové občas chybují. 7 dost hloupých rozhodnutí našich oblíbených postav

Pusu na špacír si ale pustil i Robert Downey Jr.  , představitel Tonyho Starka alias Iron Mana. Prý se v nějakém časopise dočetl, že fanoušci zvolili bitvu na letišti ve snímku Captain America: Občanská válka 78 % jako nejlepší scénu ze všech dosavadních filmů. Domnívá se však, že si diváci nepřejí opakování toho, co už dříve viděli a hledání originality se stalo pro Infinity War jednou z hlavních výzev.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor