Dvojklikem na celou obrazovku
Líbí? Dej echo ostatním:

Co se stane s Visionem, pokud ztratí Kámen mysli? Nová scéna z Infinity War naznačila odpověď

19. 4. 2 199×39 světlý/tmavý vzhled

Čekali byste, že Vision nepřežije Infinity War  , protože mu Thanos vyrve Kámen mysli z čela? Nově zveřejněná scéna naznačuje, že to tak nemusí nutně dopadnout. Android se v ní spolu s ostatními Avengery vydává do Wakandy, kde se dostává do péče Black Pantherovy geniální sestry Shuri.

Krátká scéna z pořadu televize ABC Good Morning America ukazuje, jak Shuri zkoumá Visiona pomocí speciálních paprsků. Má bohaté zkušenosti s technologiemi, ale i s vibraniem, z něhož je android vyroben, takže rychle postřehne chybu, kterou Tony Stark s Brucem Bannerem nezachytili.

Popisovanou scénu najdete ve videu v záhlaví po čase 4:17.

Zeptá se proto druhého ze jmenovaných, který je zrovna přítomen v místnosti, proč nepřeprogramovali synapse tak, aby fungovaly společně. Na Bannerovu odpověď, že je něco podobného vůbec nenapadlo, reaguje Shuri sarkastickým: „Jsem si jistá, že jste dělali, co jste mohli.“

Poznejte děti Kamene mysli! 7 filmových faktů o Visionovi, Scarlet Witch a Quicksilverovi

Režisér Anthony Russo   už dříve prozradil, že Avengers Visiona dovezli do Wakandy proto, že je jeho život v ohrožení. Pokud ani tamní válečníci nedokáží zastavit hordy outriderů a Black Order, má Vision nejspíš i tak aspoň mizivou šanci, že přežije setkání s jejich pánem Thanosem.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor