Avengers 3 a 4 nebudou zkoušet laciné triky s několika realitami, v MCU se ukáže Moon Knight

23. 4. 3 174×1 světlý/tmavý vzhled

Pokud už se vám novinky o Avengers: Infinity War   zajídají, možná vás zaujme ranní zpráva, ve které superhrdinské filmy kritizuje režisér James Cameron. Pokud se naopak nemůžete dočkat předpremiéry pozítří, dost možná si pustíte nově zveřejněnou scénu nebo si přečtete další vyjádření režisérů.

Možná jste zaregistrovali, že se objevil nový TV spot, v němž Doctor Strange povolává na pomoc Tonyho Starka. V pořadu Good Morning America se ale objevila scéna, v níž si War Machine ve Wakandě vystřelí z Bruce Bannera. Ve videu ve tweetu ji najdete v čase 2:20.

Kevin Feige   také prozradil, že by se v MCU eventuálně měl objevit charakter Moon Knighta, ačkoli dosud nemá představu, kdy se to podaří. Marc Spector alias Moon Knight patří mezi méně mocné komiksové hrdiny a kvůli svému bohatství, znalosti bojových umění a nočnímu výskytu bývá občas označován za marveláckou verzi Batmana, byť srovnání v některých jiných ohledech dost kulhá.

Konec je blízko. Přečtěte si, kteří padouši budou už za týden plenit Zemi v Infinity War

A na závěr k tomu asi nejzajímavějšímu. Režiséři Infinity War potvrdili, že nápis z loňského Spider-Mana 73 %, který ohlásil, že se snímek odehrává osm let po bitvě o New York, je špatně. Fanoušci už dříve tvrdili, že v rámci marvelácké chronologie informace nedává smysl a Russovi jejich kritiku uznali.

Režiséři zároveň uklidnili ty z fanoušků, kteří se bojí alternativních realit v nových filmech Avengers. Ty by sice umožnili důkladné zabíjení postav, nejspíš ale bez jakýchkoli důsledků. Tvůrci potvrdili, že se tomuto nejistému hazardování s očekáváními diváků v obou filmech vyhnuli.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor