První květnový týden zavede na nebezpečné Tiché místo. Stačí jediný zvuk a Oni vás dostanou

28. 4. 1 534×38 světlý/tmavý vzhled

Tiché místo 74 % spojuje rodinné drama s horrorem. Odehrává se totiž ve světě, kde vás jediný hlasitější zvuk může stát krk. Na náš svět totiž dorazily neznámé bytosti, které loví podle sluchu a rodina Abbottových se jim dokázala vyhnout jenom díky úzkostlivě dodržovaným bezpečnostním opatřením.

Režisér a scénárista John Krasinski   a jeho partnerka Emily Blunt   ztvárnili ústřední role manželů Abbottových. Film si už před měsícem odbyl americkou premiéru a rychle si získal přízeň tamních diváků i kritiků – na Rotten Tomatoes získal 95 % pozitivních recenzí s průměrnou známkou přes osm bodů z deseti.

Plyšový upír a Darth Vaderův burger. 7 dost ujetých věcí, inspirovaných filmy

Český režisér Tomáš Magnusek   příští týden představí snímek Kluci z hor   s Martinem Dejdarem   a Jiřím Lábusem   v hlavních rolích. Herci ztvární role mentálně postiženého strýce a jeho synovce, mezi nimiž se postupně rozvine přátelství. To je ale následně ohroženo silami zvenčí, které se snaží oba muže rozdělit.

Zmínit musíme také finské válečné drama Neznámý voják 90 %, které bude vyprávět o Zimní válce mezi severskou zemí a mocným Sovětským svazem. Rudá armáda totiž v roce 1939 do Finska vtrhla bez předchozího vyhlášení války a pokusila se anektovat území. Finové se ale přesile bránili se značným odhodláním. Film bude vyprávět příběh jedné finské jednotky, a to na základě skutečných událostí.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor