Infinity War: Režisér Joe Russo prozradil osud postavy z Ragnaroku, na kterou film zapomněl

2. 5. 2018 6 839×96 světlý/tmavý vzhled

Jeden z režisérů snímku Avengers: Infinity War 91 % nedávno promluvil s fanoušky a dokonce si nechal položit pár otázek, které poodhalují nejasnosti v příběhu nové týmovky. Víme už například, že Strange opravdu předal Thanosovi Kámen času, protože to byla jediná možnost, jak se na konci snažil říct Tonymu.

Dozvěděli jsme se ale také, že Tom Holland   improvizoval smrt Petera Parkera (dobrá práce!), že dobytí Xandaru a získání Kamene síly proběhlo mimo kameru proto, že tvůrci chtěli ušetřit čas a zabránit opakování scén (což jsme čekali) a že se název Avengers 4   nedozvíme v nejbližší době (tipli bychom, že tvůrci počkají do vydání snímku na DVD a Blu-ray, aby měli jistotu, že ho už všichni viděli – jméno filmu je údajně spoilerem k Infinity War).

Bezpochyby nejzajímavější novinka se ale týká Valkyrie, asgardské bojovnice ztvárněné Tessou Thompson  , která se loni představila ve snímku Thor: Ragnarok 82 %. V nových Avengers jsme se totiž nedozvěděli, jak to s ní dopadlo. Joe Russo   nyní potvrdil, že je válečnice v pořádku (stala se součástí té půlky Asgarďanů, kterou Thanos ušetřil), podobnou otázku na osud kamenného revolucionáře Korga však odmítl komentovat.

10 filmových faktů o Thorovi: Nekouká na Hru o trůny a pomohl trpaslíkům porazit trolly

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor