Scénáristé Infinity War promluvili o Ant-Manovi, Captain Marvel a Avengers 4

3. 5. 2018 15 439×1192 světlý/tmavý vzhled

Christopher Marcus   and Stephen McFeely   v obsáhlém rozhovoru pro BuzzFeed prozradili leccos o Infinity War 91 % a nadcházejících třech dalších marveláckých filmech. Dozvěděli jsme se mimo jiné, že v Avengers 4 dostanou více prostoru postavy, které nebyly v centru pozornosti letos – třeba Captain America nebo Black Widow.

Už také víme, že se Thanosovo lusknutí prstů mělo v Infinity War objevit od začátku. Scénáristé si jenom dlouho nebyli jistí, kam přesně kritický moment v ději umístit, než jim došlo, že v závěru první půlky konfliktu bude mít na diváky největší efekt. Nechtěli navíc, aby hon za Kameny nekonečna lacině skončil v polovině.

10 let, 18 filmů: Seřadili jsme všechny marvelovky podle hodnocení diváků

V původní verzi scénáře mimochodem Star-Lord nedokázal zabít Gamoru, i když ho o to prosila. Režisér Strážců Galaxie James Gunn   i Quillův herec Chris Pratt   ale vyjádřili názor, že by to Star-Lord udělal a scéna byla proto změněna.

Dočkali jsme se také potvrzení, že Avengers 4 nebudou křísit mrtvé postavy a že nemáme čekat ten druh filmu, který nás nejspíš napadá. Není ale jisté, zda se prohlášení scénáristů vztahuje i na masové vyvraždění postav v závěru Infinity War – ze všeho nejspíš jenom víme, že se nevrátí Loki, Heimdall, Gamora nebo Vision, kteří ve filmu padli tradičněji.

Avengers 4: Co nás čeká za rok? Víme, jak může válka s Thanosem pokračovat

Neměli bychom také prý vynechat sólovky Ant-Man a Wasp   či Captain Marvel  , které budou s Infinity War svým způsobem propojené. Čeká nás také návrat Hawkeye, pro kterého scénáristé údajně vymysleli opravdu dobrý příběh. Popravdě máme tak trochu mrazivý pocit, že hrdinu doma na odpočinku zasáhl rozpad některých členů jeho rodiny na prach…

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: