Režiséři Infinity War by jednou pro Marvel rádi natočili film s X-Meny

4. 5. 2018 4 501×3118 světlý/tmavý vzhled

Bratři Anthony   a Joe   Russovi poprvé zapsali svá jména do historie MCU Návratem prvního Avengera 78 %, pokračovali Občanskou válkou 78 % a letos se vrátili s veleúspěšnou týmovkou Infinity War  . Za rok je čeká ještě čtvrtý, dosud nepojmenovaný díl Avengers, čímž zatím jejich angažmá ve filmech Marvelu skončí.

Přesto existují příběhy, které by bratři rádi natočili, pokud by to bylo možné. Už před časem jsme se dozvěděli, že se ani v nejideálnějším případě X-Meni nebo Fantastická čtyřka v MCU ještě pár let neobjeví. Pokud by ale existovala možnost natočit snímek o mutantech, Russovi by si ji prý nenechali ujít.

Avengers 4: Co nás čeká za rok? Víme, jak může válka s Thanosem pokračovat

Joe Russo také prozradil že pro něj byla v mládí nejdůležitějším komiksem příběhová linka Secret Wars, kde se spolu střetly hned dva vesmíry uvnitř marveláckého univerza.

A nakonec musíme zmínit ještě něco trochu nesouvisejícího čistě pro pobavení – varujeme ale před spoilery k novým Avengers.

spoilerNa internetu se vynořila jednoduchá stránka, kde si můžete ověřit, zda vás během Infinity War vyhladil Thanos spolu s půlkou obyvatel kosmu, nebo zda se na vás usmálo štěstí.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (3 komentáře)