Šéf Disneyho nevylučuje Avengers 5, už také víme, proč byl Hulk v traileru ve Wakandě

9. 5. 16 136×1186 světlý/tmavý vzhled

Avengers 4   nám tvůrci filmového vesmíru MCU prezentují jako finální snímek příběhu, který započal v roce 2008 prvním Iron Manem 81 %, potažmo v roce 2012 první týmovkou 83 %. Šéf Disneyho Bob Iger ale nově prozradil, že by nutně nemuselo jít o závěrečný film avengerovské série.

Nemyslím si, že by měli lidé předpokládat, že už nikdy nevznikne další snímek Avengers, když uvážíme popularitu těch postav a popularitu celé série.

Co to znamená? Dost možná to, že Disney plánuje nejpopulárnější hrdiny současnosti ještě nějakou dobu ždímat. Nebo se možná jenom snaží do srdcí fanoušků zasadit falešná semínka naděje, než dojde v Avengers 4 k dalšímu vraždění postav. Správnou odpověď se pochopitelně ještě rok nedozvíme.

Avengers 4: Co nás čeká za rok? Víme, jak může válka s Thanosem pokračovat

Režisér Infinity War 91 % Joe Russo   se mimochodem nedávno vyjádřil k fanouškovským spekulacím okolo přesné doby, kdy Thanos vyrobil svoji zlatou rukavici. Došlo k tomu prý během událostí snímku Age of Ultron 73 %, kdy byli Avengers zaměstnáni bojem s umělou inteligencí. Pořád se tím ale nevysvětluje, jak mohl mít Odin repliku předmětu ve své pokladnici už v prvním Thorovi 74 %.

Russovi také objasnili, jak přišla Scarlet Witch o svůj původně výrazný přízvuk v angličtině. Může za to špionský trénink Black Widow, který hrdince pomohl skrývat se v ilegalitě. Také už víme, že záběr běžících hrdinů včetně Hulka z Wakandy ve filmu nikdy neměl být a trikaři ho přidali jen proto, aby nás zmátli, podobně jako to kdysi udělal třeba trailer na Spider-Man: Homecoming 73 %, kde titulní hrdina skákal vedle letícího Iron Mana.

10 let, 18 filmů: Seřadili jsme všechny marvelovky podle hodnocení diváků

Perlička na závěr: herečtí představitelé původních členů týmu (kromě Marka Ruffala  ) si také nedávno nechali mimochodem udělat stejná tetování.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)